Гвоздеи за такер DeWALT DNPT31R90G12Z, тип SN21, 3.1×90мм, 2200 бр.
Код: DNPT31R90G12Z
В наличност
Номер в магазина: 247098
Технически характеристики:
  • Дължина: 90 мм
  • Дебелина: 3,1 мм
  • Тип: SN21
  • Подходящ за: DCN690, DCN691, DCN692, DCN 695
  • Брой в опаковка: 2200 бр
  • Тегло: 2,17 кг
Пирони за такер DeWALT DNPT31R90G12Z
Описание:
Гвоздеи за такер DeWALT DNPT31R90G12Z представляват гама от оребрени пръстеновидни пирони, изцяло тествани и оптимизирани за използване с DCN690. Специално проектирани за приложения, изискващи висока плътност и издръжливост, идеални за различни строителни проекти, включително подови настилки, огради, панели и дървени покриви. Изработени са от въглеродна стомана и подлежат на горещо поцинковане, което гарантира изключителна устойчивост на околните условия. Тази висококачествена обработка осигурява висока екологичност и оптимална защита срещу корозия и ръжда. Пироните DNPT31R90G12Z от DeWalt се отличават с висока надеждност и производителност с дължина 90 мм и дебелина 3,1 мм, осигурявайки точност и здравина при работа със задълбочаване и закрепване на различни материали.
Технически характеристики:
  • Дължина: 90 мм
  • Дебелина: 3,1 мм
  • Тип: SN21
  • Тегло: 2,17 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.2 кг
Марка
Брой в опаковка
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Свредло за бетон Nemesis || Makita B-58235, 315 x 10 мм, SDS-Plus
-29%
Свредло за бетон Nemesis || Makita B-58235, 315 x 10 мм, SDS...
Магнитна вложка Milwaukee 4932492441, 10/65 мм
-30%
tbi bank loading
моля изчакайте
Водоструйка Turtle Wax TW110, 1400W, 110bar