Гвоздеи за такер DeWALT DNPT31R75HDZ, тип SN21, 3.1×75мм, 1200 бр.
Код: DNPT31R75HDZ
Номер в магазина: 246214
Технически характеристики:
  • Дължина: 75 мм
  • Дебелина: 3,1 мм
  • Тип: SN21
  • Подходящ за: DCN690, DCN691, DCN692, DCN 695
  • Брой в опаковка: 1200 бр
  • Тегло: 5,36 кг
Пирони за такер DeWALT DNPT31R75HDZ
Описание:
Гвоздеи за такер DeWALT DNPT31R75HDZ са с размери 3,1 мм х 75 мм поцинковани, подходящи за вътрешна и външна употреба, част от гамата стоманени пирони с D-образна глава. Тествани за работа с акумулаторен такер DeWalt DCN690, DCN691, DCN692, DCN 695. Квалифицирани по стандарт Еврокод 5 и покриващи класове на обслужване 1, 2 и 3. Доставят се в картонена кутия, състояща се от 1200 броя.
Технически характеристики:
  • Дължина: 75 мм
  • Дебелина: 3,1 мм
  • Тип: SN21
  • Тегло: 5,36 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Верига за верижен трион - резачка 304 мм, 1.1 мм, 3/8 " Milwaukee 4932471385
-18%
Верига за верижен трион – резачка 304мм, 1.1мм, 3/8...
Нож за електрически трион за тухли 295 мм, 2 бр., DeWALT DT2973 / TCT
-15%
Нож за електрически трион за тухли 295 мм, 2 бр., DeWALT DT2...
Свредло за бетон Makita D-08062, 310 x 22 мм, SDS-Plus
-29%