Електрически бензинов генератор Dewalt DXGNP65E, 6500 W
Код: DXGNP65E
1,283.34  / 2,509.99 лв.
Номер в магазина: 255047
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Мощност, W: 6500 W
  • Мощност, к.с.: 15 к.с.
  • Ток номинален: 32 A
  • Напрежение изход AC: 230 V
  • Мощност, VA: 6500 VA
  • Работен обем на двигателя: 420 см³
  • Обем на резервоара: 28 л
  • Капацитет на маслото: 1.1 л
  • Напрежение изход DC: 12 V
  • Вид на двигателя: бензинов 4-тактов DW420(E)
  • Контрол на напрежението – avR: Да
  • Размери: 696 x 553 x 628 мм
  • Портове: 1x Шуко контакт (230 V ; 32 A), 1x (230 V ; 16 A), 1x DC (12 V; 8,3 A)
Бензинов генератор Dewalt DXGNP65E
Описание:
Електрически бензинов генератор Dewalt DXGNP65E е мощен и надежден генератор, оборудван с високопроизводителен бензинов двигател с капацитет от 420 куб. см. Той осигурява максимална мощност от 6,5 kW и работи при напрежение от 230 V, което го прави идеален за тежки и взискателни приложения, като например на строителни обекти или за аварийно захранване. Здравият корпус на генератора го предпазва от външни влияния и го прави подходящ за използване в сурови условия. Вградени колела и удобна дръжка осигуряват лесно транспортиране и мобилност, което прави този генератор изключително практичен и удобен за работа на различни места.
Технически характеристики:
  • Мощност, W: 6500 W
  • Мощност, к.с.: 15 к.с.
  • Ток номинален: 32 A
  • Напрежение изход AC: 230 V
  • Мощност, VA: 6500 VA
  • Обем на резервоара: 28 л
  • Капацитет на маслото: 1.1 л
  • Напрежение изход DC: 12 V
  • Размери: 696 x 553 x 628 мм
Окомплектовка:
1 х ПОДАРЪК Масло
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло83 кг
Капацитет на резервоара
Марка
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Инвенторен бензинов генератор DeWalt DXGNi42E, 4,2 KW, 230V
-34%
Бензинов генератор HYUNDAI 55059FF, 3000 W, 230V
-27%
tbi bank loading
моля изчакайте
Водоструйка Turtle Wax TW110, 1400W, 110bar