Ексцентършлайф Milwaukee ROS150E-2, 240V 150MM
  • Диаметър на трептенията: 6,4 / 3,2 мм
  • Входна мощност: 440 W
Производител: Milwaukee
Moдел: ROS150E-2 / 4933431170
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
Бърза и лесна смяна на шкурка с система от куки и контури.
Свалящ се торбичка за прах и също се побира стандартен вакуумен маркуч от 26 мм.
Техническа характеристика:
Входна мощност: 440 W
Размер на шлифовъчната подложка: 150 мм
Вибрационна несигурност: 1,5 m / s²
Тегло: 2,8 кг
Ниво на звукова мощност: 94.5 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 83,5 dB (A)
Ниво на вибрация: 6,1 m / s²
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен верижен трион - резачка Milwaukee M18FCHS-0 FUEL 40см
-36%