Диск за рязане на метал ф 125×1,0x22,23 mm Makita E-03040-12, A60U, INOX
Код: E-03040-12
Номер в магазина: 236466
Техничеески характеристики:
  • Тип на диска: A60U
  • Диаметър: 125 мм
  • Вътрешен диаметър: 22,23 мм
  • Дебелина на диска: 1 мм
  • Подходящ за рязане на: стомана, инокс и други твърди метали
  • Количество е опаковка: 12бр
Диск Makita E-03040-12
Описание:
Диск за метал Makita е от A60U тип и е подходящ за ъглошлайфни машини. Бързорежещият диск е предназначен за рязане на неръждаема стомана, инокс и други твърди метали и е с диаметър от 125 мм. С изключително дълъг експлоатационен живот.
Техничеески характеристики:
  • Тип на диска: A60U
  • Диаметър: 125 мм
  • Вътрешен диаметър: 22,23 мм
  • Дебелина на диска: 1 мм
  • Количество е опаковка: 12бр
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Диаметър на диска (мм)
Брой в опаковка
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
USB LED фенер Makita ML103 , 10.8V – 12V
-16%
Свредло за бетон Nemesis || Makita B-58132, 315 x 8 мм, SDS-Plus
-29%
Свредло за бетон Nemesis || Makita B-58132, 315 x 8 мм, SDS-...
Комплект удължени вложки Sealey VS0332, 24 бр, 1/2"
-30%