Бормашина Milwaukee HDE13RQX-KIT
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 950 W
  • Въртящ момент, макс:94 Nm
  • Обороти на празен ход:0-850 min-1
Производител: Milwaukee
Moдел: HDE13RQX-KIT
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
Реверс и регулиране на оборотите. Мощен 950 W  мотор. Рекордно висок за класа въртящ момент – 94 Nm. Метална редукторна кутия. Стоманен безключов патронник. 4 m QUIK-LOK кабел.
Техническа характеристика:
Мощност: 950 W
Въртящ момент, макс:94 Nm
Обхват на патронника:13 mm
Брой скорости:1
Макс. диаметър на пробиване (дърво):38 mm
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Функции
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ударен гайковерт Bosch GDS 18V-450 PC Solo, 18 V, 450 Nm, 1/2", 06019K4101
-23%
Акумулаторен ударен гайковерт Bosch GDS 18V-450 PC Solo, 18...