Бормашина Milwaukee HDE13RQD / 110750
Купи сtbi bank logo
  • Макс. пробивна стомана (мм): 13
  • Макс. пробивна дървесина (мм): 38
  • Макс. статичен спирачен въртящ момент (Nm): 101
  • Мощност (W): 825
Производител: Milwaukee
Moдел: HDE13RQD
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
Компактен и мощен 825 W мотор.
Променлива скорост.
Страхотни резултати при приложения с ниска скорост и голям въртящ момент.
Ключал патронник 1,5 – 13 мм. Обратна операция. 4 m QUIK-LOK ™ кабел.
Техническа характеристика:
Мощност (W): 825
Стандартно оборудване: 13 мм патронник, ключ за патронник, странична дръжка, 4 м кабел QUIK-LOK ™
Прием на инструмент: „½ ″ x 20
Тегло (кг): 3.2
Ниво на звукова мощност (dB (A)): 110
Несигурност на нивото на звукова мощност (dB (A)): 3
Ниво на звуково налягане (dB (A)): 99
Ниво на вибрация (m / s²): 5.4
Вибрационна несигурност (m / s²): 1.5
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Функции
Марка
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.