Бормашина Milwaukee B2E16RLD
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Мощност: 900 W
  • Въртящ момент, макс: 88 Nm
  • Брой скорости: 2
  • Обороти на празен ход: 0-750/0-1600 min-1
  • Обхват на патронника: 16 мм
  • Макс. диаметър на пробиване (дърво):40 мм
Описание:
Бормашина Milwaukee B2E16RLD е надежден и мощен инструмент, подходящ както за професионални, така и за домашни приложения, където се изисква висока производителност и издръжливост. Оборудван с устойчив на тежки натоварвания мотор от 900W. Разполага с двускоростен редуктор, предоставящ висок въртящ момент. На първа скорост, бормашината достига обороти до 750 об./минута, а на втора скорост – до 1600 об./минута. Патронникът на бормашината е изработен от здрава стомана и има обхват от 16 мм. Редукторната кутия е солидно метална, гарантирайки дълъг експлоатационен живот на уреда.
Техническа характеристика:
  • Мощност: 900 W
  • Въртящ момент, макс: 88 Nm
  • Брой скорости: 2
  • Обхват на патронника: 16 мм
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Функции
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-28%
Перфоратор Makita HR2470 , 780W , SDS-plus