Безчетков Винтоверт – Бормашина Milwaukee M18CBLPD-0, 60Nm
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Въртящ момент: 60 Nm
  • Степени на скорост: 2
  • Обороти на празен ход, I скорост: 500 об/мин
  • Обороти на празен ход, II скорост: 1800 об/мин
  • Диаметър на пробиване в стомана: 13 мм
  • Диаметър на пробиване в зидария: 16 мм
  • Безчетков двигател: Да
  • Тегло: 1,8 кг
Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18 CBLPD-0
Описание:
Безчетков Винтоверт – Бормашина Milwaukee M18CBLPD-0 работи при напрежение 18V и разполага с внушителен въртящ момент от 60 Nm. С този инструмент, можете да извършвате пробиви с максимален диаметър от 52 мм в дърво и 13 мм в метал. Дори при недостатъчна осветеност на работното място, винтовертът е оборудван с LED осветление, което осигурява ярка и фокусирана светлина, предоставяйки ви постоянна видимост по време на работа. Този инструмент е идеален за различни видове задачи, където се изисква висока производителност и точност.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Въртящ момент: 60 Nm
  • Степени на скорост: 2
  • Безчетков двигател: Да
  • Тегло: 1,8 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Прободен трион Makita DJV184RFJ 18V
-22%