Безчетков гайковерт Milwaukee M18ONEFHIWF12-0X 1898Nm 1/2
Купи сtbi bank logo
  • Скорост на удар: 0-950 / 0-1750 / 0-2100 / 0-2100 ipm
  • Макс. диаметър на болта: M33
  • Затягащ момент: 130/400/1356/1356 Nm
  • Въртящ пиков момент: 1898 Nm (на развиване)
Гайковерт Milwaukee M18ONEFHIWF12 е с 1/2 захват и с безчетков мотор.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Гайковерт M18 FUEL с висок въртящ момент с технология ONE-KEY осигурява 1356 Nm затягащ момент в компактен размер от 213 mm, което дава по-голям достъп в тесни пространства.
Премахване на болтовете в режим 4, осигурява максимален момент на РАЗВИВАНЕ от 1898 Nm, след което се превключва на 750 об. / Мин.
1/2 приемане на фрикционен пръстен на инч
Гъвкава система от батерии: работи с всички Milwaukee M18 батерии
Доставя се в HD кутия без зарядно и батерии.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
Капацитет на батерията: 3/4/5.0Ah
Тип батерия: Li-ion
Макс. диаметър на болта: M33
Без скорост на натоварване: 0-550 / 0-1400 / 0-1750 / 0-1750 rpm
Доставя се в: HD Box
Напрежение: 18V
Тегло с батерия: 3.3 кг
Гаранция: 3 години
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.