Акумулаторна тресчотка Milwaukee M12FHIR38LR-0, 12 V, 3/8″
Код: 4933480791
Номер в магазина: 245222
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид батерия: Li-ion
  • Обороти на празен ход: 0 – 450 rpm
  • Макс. въртящ момент: 47,5Nm
  • Захват: 3/8″
  • Ширина на главата: 32,8 х 29,5 мм
  • Дължина: 363 мм
  • Тегло: 0.91 кг
Акумулаторна тресчотка Milwaukee 4933480791
Описание:
Акумулаторна тресчотка Milwaukee M12FHIR38LR-0 разполага с удължен обхват и компактна глава, осигуряваща лесен достъп до тесни пространства. С иновативния вдлъбнат бутон за превключване напред-назад, потребителите могат удобно да сменят режима между закрепване и затягане, без да ограничават достъпа до работната област. По-високата скорост на инструмента подобрява производителността и намалява умората, като минимизира времето, изразходвано за работа в тесни пространства. С възможност за максимален въртящ момент до 47,5 Nm, тази тресчотка е мощен инструмент за различни приложения.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид батерия: Li-ion
  • Макс. въртящ момент: 47,5Nm
  • Захват: 3/8″
  • Дължина: 363 мм
  • Тегло: 0.91 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Марка
Напрежение
Захват
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Тръборез Milwaukee 48229259, 3-28 мм
-12%
Потапящ циркуляр Einhell TC-MS 2112, 1400 W, Ø 210 мм, 4300295
-10%
Потапящ циркуляр Einhell TC-MS 2112, 1400 W, Ø 210 мм, 43002...