Акумулаторна тресчотка Milwaukee M12FIR14-0 / 3/8″
Купи сtbi bank logo
  • Тип батерия: Li-ion
  • Дължина: 291 мм
  • Макс. въртящ момент: 54 Nm
Производител: Milwaukee
Moдел: M12FIR14-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се само тяло – БЕЗ батерии и зарядно.
Описание:
Доставя се с 3/8 „адаптер.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™.
Техническа характеристика:
Тип батерия: Li-ion
Дължина: 291 мм
Макс. въртящ момент: 54 Nm
Ниво на звукова мощност: 92 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 81 dB (A)
Прием на инструмент: 1/4 „квадратно устройство
Вибрация (ударно затягане на крепежни елементи с максимален капацитет на инструмента): 1,8 m / s²
Напрежение: 12V
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ножица за кабели с тресчотка Knipex 95 36 315, 315 мм
-26%
-12%