Акумулаторна тонколона Milwaukee M18SPEJSG2-0, Bluetooth, 18 V, 60 м, 4933493530
Код: 4933493530
Номер в магазина: 274159
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Изходна мощност на говорителя: 44 W
  • Обхват: 60 м
  • Размери: 333 x 145 x 213 мм
  • Тегло: 3.8 кг
Акумулаторна тонколона Milwaukee M18 SPEJSG2-0
Описание:
Акумулаторна тонколона Milwaukee M18SPEJSG2-0 се захранва с 18 V литиево-йонна батерия и осигурява изходна мощност 44 W. Колоната предоставя балансиран и чист звук при всяка сила на звука, с обхват на свързване до 60 m от смартфон, компютър или таблет. Оборудвана е с премиум високоговорител с бас порт, интегрирани куки за окачване и монтаж, защитен USB-C контакт за зареждане на електронни устройства и вградено място за съхранение на телефон. Аудио системата позволява свързване на над 200 високоговорителя Milwaukee. Съвместима е с всички батерии MILWAUKEE M18.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Обхват: 60 м
  • Размери: 333 x 145 x 213 мм
  • Тегло: 3.8 кг
Все още няма отзиви.