Акумулаторна преса за матрици и щанци Milwaukee M12HPT-202C PRESS KIT
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah;
  • Сила на натискане: 19 kN;
  • Максимален диаметър на пресоване за метални тръби: 35 мм;
  • Максимален диаметър на пресоване за композитни тръби: 40 мм;
  • Съвместимост: С всички батерии M12™;
  • Ниво на шум: 86,5 dB;
  • Тегло: 1.8 кг.
Акумулаторна преса за матрици и щанци Milwaukee M12HPT-202C
Описание:
Акумулаторна преса за матрици и щанци Milwaukee M12HPT-202C е най-малкият и лек инструмент за преса в бранша, тежи само 1,8 кг за по-голям комфорт на потребителя. Патентованата операция с една ръка позволява работа в тесни пространства и труднодостъпни зони. Индикатор за натискане: осигурява визуално потвърждение на качествена връзка. Изключителен обхват на пресоване до 35 мм метални и 40 мм композитни тръби. Комуникация между батерията и инструмента: в случай на изтощена батерия, цикълът на пресоване не започва, за да предотврати непълно пресоване. Предпечатната проверка на батерията гарантира, че всеки цикъл на пресоване е завършен. Има четиристепенен, прецизен индикатор за състоянието на батерията. Машината е с дългосрочна надеждност, гарантира най-високо качество на работа – до 40 000 цикъла до първото калибриране. Това означава, че инструментът може да работи без настройка до 40 000 цикъла. REDLINK ™ електроника за защита от претоварване в инструмента и батерията. Индивидуалният мониторинг на клетките на акумулатора оптимизира времето за работа на инструмента и гарантира дълготрайността на неговата употреба. Батерията REDLITHIUM-ION™ осигурява до 2 пъти по-дълго време на работа, до 20% повече мощност, до 2 пъти по-дълъг живот на батерията и по-добра работа при -20 °C в сравнение с други Li-Ion технологии. Гъвкавата батерийна система, гарантира възможността за работа с всички батерии Milwaukee® M12.
Доставя се без глава за кримпване!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Сила на натискане: 19 kN;
  • Ниво на шум: 86,5 dB;
  • Тегло: 1.8 кг.
Комплектът включва:
  • Акумулаторни батерии M12B2 (12V/ 2.0 Ah): 2 бр.;
  • Бързо зарядно устройство за C12 C: 1 бр.;
  • Пластмасов куфар за съхранение и пренасяне Kitbox: 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Свредло за бетон с центриращ връх Makita B-54134, 160 x 5 мм, SDS-Plus
-29%
Свредло за бетон с центриращ връх Makita B-54134, 160 x 5 мм...
Акумулаторен Ударен Винтоверт Makita DHP485RTJ, 18V, 50 Nm
-30%