Акумулаторна прахосмукачка Black and Decker REVSV18D1, 18 V, 2 Ah, 0.5 L
Код: REVSV18D1
Номер в магазина: 267579
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: 2 Ah
  • Електрически скорости: 2
  • Мощност: 36 W
  • Обем на контейнера: 0.5 l
  • Шум: 80 dB
  • Размери: 672 x 293 x 133 mm
  • Тегло: 4.3 kg
Прахосмукачка за сухо почистване Black and Decker REVSV18D1
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: 2 Ah
  • Електрически скорости: 2
  • Мощност: 36 W
  • Обем на контейнера: 0.5 l
  • Шум: 80 dB
  • Размери: 672 x 293 x 133 mm
  • Тегло: 4.3 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1.2 кг
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-52%
Ъглошлайф DeWALT DWE492 , 2200W , 230мм
Жираф за шлайфане Einhell TE-DW 225 X, 750 W, 225 мм
-9%