Акумулаторен орбитален шлайф Milwaukee M18FROS125-502X, 125 мм, 4933498254
Код: 4933498254
Номер в магазина: 269119
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Настройки на скоростта: 5
  • Размр на подложката: 127 мм
  • Диаметър на осцилация: 2,38 мм
  • Вибрации: 6,63 м/с²
  • Тегло: 2.2(M18 B5)
Ексцентършлайф Milwaukee M18 FROS125-502X
Описание:
Акумулаторен орбитален шлайф Milwaukee M18FROS125-502X от серията M18 FUEL™ работи с орбита 2,5 мм и скорост до 12 000 оборота в минута, което позволява бързо и ефективно отстраняване на материал – до 220 грама с едно зареждане на батерия M18™ 5.0 Ah. Технологията VacLink дава възможност за безжично управление на съвместими MILWAUKEE® прахосмукачки чрез Bluetooth®, включвайки и изключвайки ги автоматично при работа. В комплекта е включен вакуумен адаптор DEK26, който се свързва директно към всички прахосмукачки MILWAUKEE® и осигурява 95% ефективност при прахоулавяне. Ниските вибрации от само 6,63 м/с² позволяват продължителна и безопасна работа. Високопроизводителният мотор предлага между 6 000 и 12 000 шлифовъчни движения в минута с възможност за избор от пет скорости според типа материал. Подобрената ергономия и захват осигуряват комфорт при дълга работа, а теглото от само 1,45 кг намалява умората. Универсалната подложка с велкро система позволява лесна смяна на шлифовъчните дискове. Платформата FUEL™ съчетава безчетков мотор POWERSTATE™, батерии REDLITHIUM™ и електронна система REDLINK PLUS™ за изключителна мощност и издръжливост. Машината е съвместима с всички батерии от системата MILWAUKEE® M18™.
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Настройки на скоростта: 5
  • Размр на подложката: 127 мм
  • Вибрации: 6,63 м/с²
  • Тегло: 2.2(M18 B5)
Окомплектовка
  • 2 х Акумулаторна батерия M18 B5
  • 1 x Зарядно устройство M12-18 FC
  • 1 x Куфар HD
  • 1 х Вакуумен адаптор DEK26
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна тресчотка 3/8" Milwaukee M12FHIR38-0
-25%