Акумулаторна машина за почистване на канали Milwaukee M12BDC8-0C / 4933451632
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Диаметър: 8 мм;
  • Дължина на спиралата (м): 7.6 м;
  • Капацитет на кофата: 22.5 л.;
  • Макс. диаметър на дренажа: 60 мм;
  • Максимални обороти: 0 – 500 min – 1;
  • Измерено ниво на звукова мощност: 83,2 dB (A);
  • Съвместим: с всички батерии Milwaukee ® M12 ™;
  • Тегло: 4.8 кг.
Компактният уред за почистване на тръби Milwaukee M12BDC8-0C е лесен и безопасен за използване уред, подходящ за тръби с диаметър 60 мм. Универсален дизайн, осигурява предимствата на двуръчните почистващи препарати за тръби в една машина. Здравият щит на барабана предпазва потребителите и скобите от преобръщане на барабана по време на употреба. Лесно свалящият се вътрешен барабан помага за предотвратяване на въртене и замърсяванията остават вътре в барабана. Безчетков двигател POWERSTATE ™ осигурява максимална мощност. Интелигентната система REDLINK ™ осигурява усъвършенствана цифрова защита от претоварване за инструмент и батерия и уникално подобрява работата на инструмента при натоварване. REDLITHIUM ™ -ION акумулаторен пакет осигурява превъзходна конструкция на опаковката, електроника и без избледняване на производителността, за да осигури повече време за работа и повече работа през живота на опаковката. Заключващата система за подаване на CABLE-DRIVE поддържа избраната скорост на подаване и автоматично се настройва на съвместими размери на кабелите за най-добро захващане на кабела при подаване и работа на запушването. Напълно затворен барабан за най-добра защита и предпазване. LED светлината осветява работната зона под мивки и други тъмни пространства. Плоската основа позволява на потребителя да свали инструмента и да има повече контрол, докато по време на работа. Има гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M12 ™.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Диаметър: 8 мм;
  • Тегло: 4.8 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект свредла и секачи Dewalt DT9679 SDS-plus 15 части
-23%
-28%