Акумулаторна машина за кримпване Milwaukee M18HCCT-201C, 18V
Купи сtbi bank logo
Комплектът включва:
  • Машина: Milwaukee M18HCCT-201C;
  • Акумулаторни батерии Milwaukee M18 B2 (18V/ 2.0 Ah): 1 бр.;
  • Бързо зарядно устройство Milwaukee M12-18 C: 1 бр.;
  • Пластмасов куфар за съхранение и пренасяне Kitbox: 1 бр.
Хидравличната машина за кримпване на кабели Milwaukee M18HCCT-201C е с безчетков POWERSTATЕ мотор със захранващо напрежение 18 V и диаметър на кримване от 16 до 300 мм². Предлага свързаност към приложението ONE-KEY за управление на машинита. С приложението и с ONE-KEY адаптера може да се записва и съхранява всяко кримпиране. Компактен прав и тесен дизайн на челюстта с въртяща се на 350° глава позволява кримпване дори в тесни пространства. Позволява кримпване на клеми до 300 mm² в мед и 150 mm² в алуминий. Запечатаната електроника издържа на тежки условия с мръсотия, прах и влага. Има четиристепенен, прецизен индикатор за състоянието на батерията. Машината е с дългосрочна надеждност, гарантира най-високо качество на работа – до 30 000 цикъла до първото калибриране. Това означава, че инструментът може да работи без настройка до 30 000 цикъла. REDLINK ™ електроника за защита от претоварване в инструмента и батерията. Индивидуалният мониторинг на клетките на акумулатора оптимизира времето за работа на инструмента и гарантира дълготрайността на неговата употреба. Батерията REDLITHIUM-ION™ осигурява до 2 пъти по-дълго време на работа, до 20% повече мощност, до 2 пъти по-дълъг живот на батерията и по-добра работа при -20 °C в сравнение с други Li-Ion технологии. Гъвкавата батерийна система, гарантира възможността за работа с всички батерии Milwaukee® M18.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Сила на натискане: 53-60 kN;
  • Ъгъл на въртене на главата: 350°;
  • Обхват на кримпване [mm²]: 16 – 300 mm²;
  • Максимален диаметър на пресоване за медни тръби: 300 mm²;
  • Максимален диаметър на пресоване за алуминиеви тръби: 150 mm²;
  • Брой цикли на кримпване на зареждане: 250 цикъла;
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Тегло: 3.7 кг.
Комплектът включва:
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.7 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 18V-50, 06019H5006
-13%
Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18 FUEL™ ONE-KEY™
-18%