Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18CRAD-0 / 4933447730
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Макс. въртящ момент: 25 Nm
  • Макс. пробиване на дърва с шнек: 26 мм
  • Макс. пробиване на дърва със селскостопанско битче: 51 мм
  • Макс. пробиване на дърво с отвор за трион: 102 мм
  • Максимална пробивна стомана: 8 мм
  • Капацитет на патронника: 13 мм.
Ъглова бормашина Milwaukee M18 CRAD-0
Описание:
Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18CRAD-0 е оборудвана с интелигентната система REDLINK PLUS ™, осигуряваща усъвършенствана цифрова защита от претоварване на инструмента и батерията. Изцяло метален корпус и 13 мм патронник предоставят сигурен реултат при универсални приложения. Безчетков двигател POWERSTATE ™ за до 10 пъти по-дълъг живот на и до 25% повече мощност. Изключително дълго време на работа, до 150 дупки с 22 мм шнек в дърво 50 х 100 мм. До 10% по-леки и по-малки от водещите инструменти за конкурентен ток. С индикаторът за нивото на батерията ще можете лесно да планирате задачите си, а LED светлината ще ви осигури пълен контрол, дори и в по-затъмнени зони. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™.
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Макс. въртящ момент: 25 Nm