Акумулаторен ударен гайковерт Sealey CP20VXIWKIT, 20V, 1450Nm, 1/2″
Код: CP20VXIWKIT
В наличност
Номер в магазина: 255235
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 4Ah
  • Захват: 1/2″
  • Удари в минута: 0-1800-2000-2200 уд./мин
  • Максимален въртящ момент: 1150Nm
Ударен гайковерт Sealey CP20VXIWKIT
Описание:
Акумулаторен ударен гайковерт Sealey CP20VXIWKIT е част от професионалната серия SV20, която е проектирана за максимална издръжливост и висока производителност. Този инструмент е идеален за професионалисти, които търсят мощно и надеждно решение за тежки задачи. С впечатляващ въртящ момент от 1450 Nm, това е най-мощният ударен гайковерт в гамата, осигуряващ необходимата сила за справяне с най-упоритите крепежни елементи. Корпусът на гайковерта е проектиран с двойно впръскване и е снабден с удобни гумирани дръжки, които значително намаляват вибрациите по време на работа, подобрявайки контрола и комфорта на потребителя. Инструментът е оборудван с безчетков двигател, който изисква по-малко поддръжка в сравнение с традиционните мотори с четки, което го прави по-ефективен и с по-дълъг експлоатационен живот. Sealey CP20VXIWKIT предлага изключителна мощност и удобство, комбинирани с лек композитен дизайн, който улеснява работата дори в най-труднодостъпните места. Този гайковерт е идеален за професионалисти, които се нуждаят от надежден и издръжлив инструмент за ежедневна употреба.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 4Ah
  • Захват: 1/2″