Акумулаторен ударен гайковерт Sealey CP108VCIWBO, 10.8 V, 220Nm, 3/8″ НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP108VCIWBO
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 10.8 V
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Въртящ момент на откъсване: 220 Nm (162 lb.ft)
  • Захват: 3/8″
  • Максимален въртящ момент: 155 Nm (114 lb.ft)
  • Скорост на празен ход: 0-2700 об./мин
  • Тегло: 0,78 кг
Акумулаторен гайковерт Sealey CP108VCIWBO
Описание:
Акумулаторен ударен гайковерт Sealey CP108VCIWBO е част от серията SV10.8, компактен и лек, като предлага само корпус без батерия. Има здрав корпус с мека дръжка, която помага за намаляване на вибрациите и осигурява по-голям комфорт при работа. С ударния гайковерт може да се постигне въртящ момент от 220 Nm (162 lb.ft), а скоростта на празен ход е от 0 до 2700 оборота в минута. Уредът разполага и с вграден LED индикатор за нивото на батерията, както и с вградена LED работна светлина, която осигурява осветление на работната зона.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 10.8 V
  • Захват: 3/8″
  • Тегло: 0,78 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Батерии в комплекта
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Максимални обороти
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Безчетков Винтоверт DeWalt DCD777N
-38%
Безчетков Винтоверт DeWalt DCD777N 18V , 65Nm
Акумулаторен винтоверт DeWalt DCD999NT, ударен 18V XR FlexVolt, 112Nm
-12%