Акумулаторен ударен гайковерт Milwaukee M18BIW12-0 / 4933443590
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 18 V
  • Максимален въртящ момент: 240 Nm
Производител: Milwaukee
Moдел: M18BIW12-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се сaмо тяло без батерия и зарядно устройство.
Описание:
Компактният ½ ″ ударен ключ е с дължина 155 мм, което го прави идеален за работа в затворени помещения. 4-полюсният мотор с висока производителност осигурява максимална мощност, като същевременно увеличава съотношението мощност / тегло. REDLINK ™ електроника за защита от претоварване в инструмента и батерията осигурява най-доброто качество в системата. Тежка метална скоростна кутия и зъбни колела с висока мощност за превъзходна устойчивост и максимален въртящ момент. ½ ″ квадратно устройство за използване с универсални гнезда. Индивидуалният мониторинг на клетките на акумулатора оптимизира времето за работа на инструмента и гарантира дълготрайността на пакета. На борда габарит на гориво и LED светлина. REDLITHIUM ™ -ION акумулаторен пакет осигурява превъзходна конструкция на опаковката, електроника и производителност без избледняване, за да осигури повече време за работа и повече работа през живота на опаковката. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™.
Техническа характеристика:
Напрежение: 18 V
Максимален диаметър на болта: М20
Захват: 1/2″ квадрат
Дължина: 155 мм.
Тегло: 2.4 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Саблен трион Milwaukee M18 BSX-0 / 4933447275
-37%
-25%