Акумулаторен ударен гайковерт Milwaukee M12BIW38-0 / 4933441985
Код: 4933441985
В наличност
Номер в магазина: 212681
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 12 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Скорост на въздействие: 0 – 3 300 ipm
  • Макс. диаметър (болт / гайка): M10 /> M12
  • Макс. въртящ момент: 135 Nm
Производител: Milwaukee
Moдел: M12 BIW38-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се само тяло БЕЗ батерии или зарядно.
Описание:
Високопроизводителният компактен ударен гаечен ключ Milwaukee® е с дължина 165 мм, което го прави идеален за работа в затворени помещения. 3/8 „квадратно задвижване с триещ пръстен за използване с универсални гнезда.
Оптимизирана дръжка за по-добър контрол и подобрено сцепление.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™. 135 Nm / 0 – 2 500 rpm / 0 – 3,300 ipm.
Техническа характеристика:
Прием на инструмент: 3/8 „квадратно устройство
Вибрация (ударно затягане на крепежни елементи с максимален капацитет на инструмента): 12,9 m / s²
Напрежение: 12 V
Тип батерия: Li-ion
Макс. въртящ момент: 135 Nm
Ниво на звукова мощност: 108 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 97 dB (A)
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-40%
Безчеткова бормашина – винтоверт Milwaukee M12 FDD-402...
Акумулаторен ударо-пробивен винтоверт BOSCH GSB 18V-110 C SOLO
-10%
Акумулаторен ударо-пробивен винтоверт BOSCH GSB 18V-110 C SO...
Саблен трион Bosch GSA 1300 PCE 1300W
-14%