Акумулаторен ударен гайковерт Milwaukee M12BIW12-202C , 1/2″ / 4933447133
Код: 4933447133
Номер в магазина: 212697
Купи сtbi bank logo
  • Скорост на въздействие: 0 – 3 300 ipm
  • Макс. диаметър (болт / гайка): M10 /> M12
  • Макс. въртящ момент: 138 Nm
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah
Производител: Milwaukee
Moдел: M12 BIW12-202C
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 2x 2.0Ah литиево-йонни батерии, зарядно устройство и куфар.
Описание:
Високопроизводителният компактен ударен гаечен ключ Milwaukee® е с дължина 171 мм, което го прави идеален за работа в затворени помещения. 1/2 “квадратно устройство с щифт задържане за използване с универсални гнезда.
Оптимизирана дръжка за по-добър контрол и подобрено сцепление.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™. 138 Nm / 0 – 2,500 rpm / 0 – 3,300 ipm.
Макс. въртящ момент: 138 Nm
Капацитет на батерията: 2.0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Брой на доставените батерии: 2
Ниво на звукова мощност: 109 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 98 dB (A)
Прием на инструмент: 1/2 „квадратно устройство
Вибрация (ударно затягане на крепежни елементи с максимален капацитет на инструмента): 11,2 m / s²
Напрежение: 12 V
Тегло (с батерия): 1,1 кг
Допълнителни функции
Капацитет батерия (Ah)
Свързани продукти
Безчетков Винтоверт за Гипсокартон DeWalt DCF620P2K
-15%
Безчетков Винтоверт за Гипсокартон DeWalt DCF620P2K , 2 x 5A...
Електрически саблен трион Makita M4501B, 1010W, 28 мм
-14%