Безплатна доставка до офис на куриер за поръчки над 149лв.
* Снимките са илюстративни и може реалният продукт да не изглежда точно по същия начин.

Акумулаторен прободен трион – зеге Makita DJV185Z, 18 V, 23 мм

Код: DJV185Z

480.00 лв. / 245.42 €

Номер в магазина: 240292
Купи сtbi bank logo
на вноски започващи от 17.82 лв. (9.11 €)

Технически характеристики:

  • Напрежение: 18 V      
  • Вид на батерията: Li-Ion  
  • Обороти на празен: 800 – 3000 min-1
  • Ход на ножа: 23 мм
  • Максимална дълбочина на рязане в дърво: 135 мм
  • Максимална дълбочина на рязане в метал: 10 мм
  • Максимална дълбочина на рязане в алуминий: 20 мм
  • Махално отклонение: 4 степени
  • Осветление: LED
  • Шум: 84 dB 
  • Размери (Д х Ш х В): 259 x 77 x 183 мм
  • Тегло: 2.9 кг

Акумулаторно зеге Makita DJV185Z

Описание:

Акумулаторен прободен трион – зеге Makita DJV185Z е надежден и удобен инструмент, разполагащ с удобен механизъм за по-лесна и бърза смяна на ножа, без да се налага използването на допълнителни инструменти. Застопоряващият бутон позволява непрекъсната работа без постоянно натискане на превключвателя. Вградената светодиодна подсветка осигурява добра видимост на работната зона, особено в условия на слаба осветеност. Ергономичната ръкохватка с меко гумено покритие осигурява по-удобна работа и по-голям контрол върху инструмента. Със система за плавен старт, която намалява въртящия момент при включване на инструмента и ограничава пусковия ток. Системата за регулиране на оборотите позволява на потребителя да контролира скоростта на рязане в зависимост от нуждите и материала. Електрическата спирачка осигурява бързо спиране на движението на ножа при изключване на инструмента, което допълнително подобрява безопасността на работата. Трионът също така предлага възможност за свързване към прахоуловител, което помага за по-чиста работна среда.

Доставя се без батерия и зарядно устройство!

 

Технически характеристики:

  • Напрежение: 18 V      
  • Вид на батерията: Li-Ion  
  • Обороти на празен: 800 – 3000 min-1
  • Ход на ножа: 23 мм
  • Максимална дълбочина на рязане в дърво: 135 мм
  • Максимална дълбочина на рязане в метал: 10 мм
  • Максимална дълбочина на рязане в алуминий: 20 мм
  • Махално отклонение: 4 степени
  • Осветление: LED
  • Шум: 84 dB 
  • Размери (Д х Ш х В): 259 x 77 x 183 мм
  • Тегло: 2.9 кг

 

Окомплектовка:

  • 1 х Нож B-10
  • 1 х Нож B-22, T118A
  • 1 х Нож BR-13

 

 

Доставката на всяка поръчка се извършва на територията на Република България с куриерска фирма „ЕКОНТ ЕКСПРЕС“ ООД и може да бъде до техен офис или на посочен от клиента адрес. Продуктите са в оригиналната си опаковка от производителя. Към всяка една поръчка е включена опцията: Преглед и тест, преди заплащане.

Безплатна доставка

Toolsbox.bg предлага на своите клиенти безплатна доставка за всички поръчки с обща стойност над 100 лв. и тегло до 20 кг., до посочен от клиента офис на Еконт за България!

Срок за доставка

Срокът за доставка, до адрес или до офис на куриерската фирма е от 1 до 3 (три) работни дни от датата, на която е постъпила и потвърдена заявката. Ако дадени обстоятелства налагат забавяне в посочените срокове за доставка, то ние ще Ви уведомим своевременно.

Доставки се извършват всеки делничен ден от 9:00 до 18:00 ч. и до 13:00 ч. в събота. Не се извършват доставки в неделя, както и на официални празници.

Клиентът може да проследи своята пратка с номер на товарителницата си на: https://www.econt.com/services/track-shipment

Цена на доставка

За всички поръчки до 100 лв или над 20 кг. се начислява и такса за доставка към фирмата куриер. Стойността на доставката се формира в зависимост от размерите и теглото на пратката, както и от населеното Ви място.

Пожелаваме Ви приятно пазаруване!
Екипът на Toolsbox.bg

Тегло3 кг
Марка

Напрежение

В комплект с

Отзиви

Все още няма отзиви.

Бъдете първият написал отзив за “Акумулаторен прободен трион – зеге Makita DJV185Z, 18 V, 23 мм”

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Свързани продукти

Саблен трион Bosch GSA 12-30, 1250 W, 30 мм
-22%
Саблен трион Bosch GSA 12-30, 1250 W, 30 мм
Original price was: 395.32 лв. / 202.12 €.Текущата цена е: 307.00 лв. / 156.97 €.
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH GWS 180-Li SOLO - 115 mm
-27%
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH GWS 180-Li SOLO 115мм
Original price was: 335.00 лв. / 171.28 €.Текущата цена е: 244.00 лв. / 124.76 €.
tbi bank loading
моля изчакайте