Акумулатарен перфоратор Sealey CP20VSDSKIT1, 20 V, SDS Plus НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP20VSDSKIT1
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Капацитет на батерията: 2Ah
  • Удар в минута: 0-5000 удара в минута
  • Скорост на празен ход: 0-900 оборота в минута
  • Размер на патронника: SDS Plus
  • Капацитет за пробиване:
    • Дърво: Ø16 мм
    • Метал: Ø8 мм
    • Бетон: Ø10 мм
  • Тегло: 1.25 кг
Акумулатарен перфоратор Sealey CP20VSDSKIT1
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Капацитет на батерията: 2Ah
  • Капацитет за пробиване:
    • Дърво: Ø16 мм
    • Метал: Ø8 мм
    • Бетон: Ø10 мм