Акумулатарен перфоратор Sealey CP20VSDS, 20 V, SDS Plus НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP20VSDS
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Удар в минута: 0-5000 удара в минута
  • Скорост на празен ход: 0-900 оборота в минута
  • Размер на патронника: SDS Plus
  • Капацитет за пробиване:
    • Дърво: Ø16 мм
    • Метал: Ø8 мм
    • Бетон: Ø10 мм
  • Тегло: 1.25 кг
Акумулатарен перфоратор Sealey CP20VSDS
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Капацитет за пробиване:
    • Дърво: Ø16 мм
    • Метал: Ø8 мм
    • Бетон: Ø10 мм
  • Тегло: 1.25 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Батерии в комплекта
Мощност акумулатор (V)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 FHIW2F12-502X, 18V, 2034Nm, 1/2", 4933492783
-19%
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 FHIW2F12-502X, 18V, 203...
Акумулаторен винтоверт Sealey CP108VDDBO, 10.8V, 28Nm
-31%