Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18ONEFHPX-0, 18 V, 5 J, 4933478885
Код: 4933478885
Номер в магазина: 270339
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Tип батерия: Li-Ion;
  • Максимални обороти на празен ход: 0 – 800 min – 1;
  • Честота на удара: 0 – 4600 min – 1;
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм;
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 30 мм;
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 32 мм;
  • Тип на захвата: SDS-plus;
  • Сила на удара: 5,0 J;
  • Ниво на шум: 92.6 dB;
Безчетков перфоратор Milwaukee M18 ONEFHPX-0
Описание:
Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18ONEFHPX-0 е с мощен ударен механизъм 5,0J нергия на удара  при ниски 6,9 m/s² вибрации. Пригоден за работа с Li-ion акумулаторни батерии, с напрежение 18 V. Оборудван е с безчетков POWERSTATE мотор, който осигурява по-голяма скорост на приложение, въртящ момент и издръжливост в по-малки размери. Освен това безчетковите двигатели POWERSTATE намаляват шума и се охлаждат по-бързо. Могат да бъдат експлоатирани дълго и са с минимална необходимост от поддръжка. Има 4 режима на работа – въртящ се чук, само чук, само въртенеи избираема работна позиция на длетото (variolock) за максимална гъвкавост. Функцията AUTOSTOP™ изключва инструмента, за да предпази машината от претоварване. Акумулаторен перфоратор е с компактен, ергономичен дизайн за по-добър комфорт на оператора. Изцяло метален корпус на скоростната кутия – оптимално позициониране на зъбните колела за удължаване на експлоатационния живот. С функция ONE-KEY™ , която проследява инструмента и предлага безплатна облачна мрежа за проследяване и платформа за управление на инвентара за вашите инструменти. Системата ONE-KEY™ има и функция за дистанционно заключване. Система FIXTEC позволява смяна на аксесоари без ключ. Акумулаторният перфоратор има гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™.  С възможност за свързване към прахоуловител M18 FPDDEXL.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Tип батерия: Li-Ion;
  • Тип на захвата: SDS-plus;
  • Сила на удара: 5,0 J;
  • Ниво на шум: 92.6 dB;
  • LED Осветление: ДА;
  • Bluetooth: ДА;
  • Съвместимост с ONE KEY: ДА;
  • Режим на работа: Пробиване, ударно пробиване, къртене;
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Съвместим с: прахоуловител M18 FPDDEXL
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло4.5 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Режими на работа
Сила на удара ( J )
Максимални обороти
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ниблер Milwaukee M18FNB35-0X, 18 V, 35 мм, 4933498982
-25%