Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18ONEFHP-0X, 18 V, 5 J, 4933478884
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Обороти на празен ход: 0 – 800 min⁻¹
  • Тип на захвата: SDS-plus
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 32 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 30 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в метал: 13 mm
  • Удари в минута: 0 – 4600 min⁻¹
  • Енергия на удара: 5.0 J
  • Осветление: LED
  • Шум: 95.1 dB
  • Тегло: 4.2 kg (без батерията)
  • Тегло: 5.0 kg (с батерията)
Безчетков перфоратор Milwaukee M18 ONEFHP-0X
Описание:
Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18ONEFHP-0X е мощен и универсален инструмент с енергия на удара 5 J, честота до 4600 уд./мин и скорост до 800 об./мин. Работи в 4 режима: пробиване, ударно пробиване, само удар и позициониране на длето (Variolock). Захватът SDS-Plus и системата FIXTEC позволяват бърза смяна на патронници – от SDS-Plus към 13 мм метален безключов патронник. Вградената функция Autostop защитава потребителя при откат, а технологията ONE-KEY позволява проследяване, настройка и заключване през облак. Безчетковият мотор POWERSTATE, електрониката REDLINK PLUS и батерията REDLITHIUM осигуряват изключителна мощност, издръжливост и време на работа. Металният корпус на зъбните колела гарантира здравина, а съвместимостта с всички батерии от платформата M18 го прави практично допълнение към всяка професионална система.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Тип на захвата: SDS-plus
  • Енергия на удара: 5.0 J
  • Осветление: LED
  • Шум: 95.1 dB
  • Тегло: 5.0 kg (с батерията)
Комплектът включва:
  • 1 х Пластмасов куфар за съхранение и пренасяне Milwaukee HD Box
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло4.5 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Режими на работа
Сила на удара ( J )
Максимални обороти
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен Безчетков Циркуляр DEWALT DCS579NT 54V XR Flexvolt 190мм
-6%
Акумулаторен Безчетков Циркуляр DEWALT DCS579NT 54V XR Flexv...
Акумулаторен тример DeWALT DCM571N, 54 V, 38 см
-23%