Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18CHPX-0X / M18 FUEL™ 4933451431
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 18 V
  • Енергия на удар: 4 J
  • Вибрации 5000: bpm
Производител: Milwaukee
Модел: M18CHPX-0X – 4933451431
Техническа характеристика:
Напрежение: 18 V
Енергия на удар: 4 J
Вибрации 5000: bpm
Тегло: 4.6 кг
Максимален диаметър в дърво: 30 мм
Максимален диаметър в стомана: 13 мм
Максимален диаметър в бетон: 28 мм
Свързани продукти
Ъглошлайф DeWALT DCG418NT акумулаторен, безчетков 54 V, 125 мм, 9000 об./мин
-23%