Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18CHPX-0, 18 V, 4 J
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: Li-Ion
  • Енергия на удара: 4.0 J
  • Удари в минута: 0-5000 bpm
  • Захват на патронника: SDS-Plus
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 30 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 28 мм
  • Брой режими: 4
  • Тегло: 4.0 кг
Перфоратор Milwaukee M18 CHPX-0
Описание:
Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18CHPX-0 представлява съчетание от висока производителност и ненадминат комфорт по време на работа. Този мощен инструмент разполага с голяма ударна сила и висока скорост на въртене, което му позволява да пробива отвори с диаметър до 28 мм в бетон. Вибрациите са изключително ниски, дори при работа с най-твърдите материали, осигурявайки ви възможността да работите продължително време без значителна умора. Инструментът разполага с огромна ударна сила от 4 J, гарантирайки бърз и ефективен напредък в работата с бетон, тухла и зидария. Ергономичният дизайн и удобната дръжка на перфоратора осигуряват комфортно управление, а противоплъзгащото покритие подобрява захвата и предотвратява приплъзването. За допълнителна сигурност и дълготрайност, интелигентната система REDLINK PLUS на MILWAUKEE защитава всички компоненти, включително батерията, предотвратявайки прегряване и повреди. Перфораторът може да се използва продължително време без притеснение.
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Енергия на удара: 4.0 J
  • Удари в минута: 0-5000 bpm
  • Брой режими: 4
  • Тегло: 4.0 кг
Окомплектовка:
  • 1 х Ръкохватка
  • 1 х Дълбочинен ограничител
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен челник Milwaukee L4HL-VIS-301
-30%
Акумулаторен винтоверт - бормашина DeWALT DCD985N, 18 V, 80 Nm
-13%