Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee M18CHM-902C / 6.1 J
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 18V
  • Енергия на удар: 6.1 J
  • Доставено зарядно: 100 мин
  • Действие на чук с пълно натоварване: 0 – 3000 bpm
Производител: Milwaukee
Moдел: M18CHM-902C
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 2x 9,0Ah литиево-йонни батерии, бързо зарядно устройство и комплект
Описание:
Първият в света 18V 5 кг SDS-Max чук за максимална гъвкавост и преносимост с еднакви показатели на променлив ток. Milwaukee® проектиран и вграден безчетков двигател POWERSTATE ™ осигурява производителност на пробиване на кабели. Високо търсене 9.0 Ah REDLITHIUM-ION ™ батерия осигурява до 5 пъти повече време на работа, до 35% повече мощност, до 2 пъти повече живот на батерията и работи по-добре до -20 ° C в сравнение с други литиево-йонни технологии. Новата разузнавателна система REDLINK PLUS ™ осигурява най-модерната цифрова защита от претоварване за инструмент и батерия и уникално подобрява работата на инструментите при натоварване. Здрав магнезиев корпус на зъбното колело за тежки условия, точно поставяне на седалката на компоненти на предавките и по-добро охлаждане. Функцията за дръжка на рото-стоп и много позиции дава 12 различни позиции за оптимизиране на работния ъгъл и ергономията на крайния потребител. Ниска вибрация от 10,6 m / s², която увеличава времето за използване на ден. Предпазният съединител предпазва оператора и машината при пробиване на свредла.
Техническа характеристика:
Капацитет на батерията: 9,0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Напрежение: 18V
Енергия на удар: 6.1 J
Доставено зарядно: 100 мин
Макс. пробиване (бетон): 40 мм
Макс. пробиване (бит за тунел): 65 мм
Брой на доставените батерии: 2
Оптимизиран капацитет на пробиване (бетон): ø 16 – 32 мм
Вибрация (длето): 9.6 m / s²
Вибрация (пробиване): 10,6 m / s²
Тегло (с батерия): 6,6 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Режими на работа
Сила на удара ( J )
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен такер за дърво Makita DPT353Z, 18 V, тип 23GA ВТОРА УПОТРЕБА
-51%