Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18BLHX-0X / 2.3 J / SDS+ / Solo
Код: 4933478891
В наличност
Номер в магазина: 233398
Купи сtbi bank logo
  • FIXTEC™ система за безключова смяна на патронник между SDS-Plus и 13 mm метален патронник
  • Антивибрационна странична дръжка за по-ниско излагане на вибрации
  • Съвместим с прахоуловител M18 CDEX
Безчетков перфоратор Milwaukee M18BLHX-0X
Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18BLHX-0X  е с мощен ударен механизъм и конструкция на безчетковия мотор осигуряват 2,3 J енергия на удара. Разполага с 4 режима на работа: въртящ се чук, само чук, само въртене и избираема работна позиция на длетото (variolock) за максимална гъвкавост. Той е с ергономичен компактен дизайн за по-голям комфорт на потребителя при продължителна работа. Оборудван със странична дръжка, осигурявайки по-малко вибрации. FIXTEC™ система за безключова смяна на патронник между SDS-Plus и 13 mm метален патронник. Антивибрационна странична дръжка за по-ниско излагане на вибрации. Съвместим с прахоуловител M18 CDEX, както и с всички батерии M18™.
Доставя се в куфар HD, без батерии и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Вид батерии: Li-ion;
  • Дръжка: SDS-Plus;
  • Въртене [rpm]: 0-1400;
  • Двигател безчетков: да;
  • Честота на удара [bpm]: 0-5100;
  • Енергия на удара: 2,3J;
  • Диаметър на пробиване в бетон/дърво: 26мм
  • Диаметър на пробиване в метал: 13мм
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Ниво на звукова мощност: 101.7(DB(A));
  • Тегло: 3.5кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.5 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Режими на работа
Сила на удара ( J )
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-27%