Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18 FHACOD32-0C, 4.9 J, SDS+, 4933492140
Код: 4933492140
623.99  / 1,220.42 лв.
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Обороти на празен ход: 0 – 800 min^-1
  • Тип на захвата: SDS-plus
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 30 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 32 мм
  • Удари в минута: 0 – 4600 min^-1
  • Енергия на удара: 4,9 J
  • Осветление: да
  • Шум: 97.4 dB
  • Тегло: 5,9 кг (с батерия)
Акумулаторен перфоратор Milwaukee 4933492140
Описание:
Доставя се без батерии и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Тип на захвата: SDS-plus
  • Енергия на удара: 4,9 J
  • Осветление: да
  • Шум: 97.4 dB
  • Тегло: 5,9 кг (с батерия)
Окомплектовка:
  • 1 х Куфар
  • 1 х Странична ръкохватка
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло6 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Захват
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ударен гайковерт Sealey CP20VXIWKIT, 20V, 1450Nm, 1/2"
-11%