Акумулаторен ниблер Milwaukee M18FNB35-0X, 18 V, 35 мм, 4933498982
Код: 4933498982
Номер в магазина: 274200
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Диаметър на началния отвор: 35 mm
  • Най-малък радиус: 57 mm
  • Настройки на скоростта: 4
  • Ширина на рязане: 6.35 mm
  • Тегло: 3.5 кг
Акумулаторен ниблер Milwaukee M18 FNB35-0X
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Максимална дебелина на листа алуминий до 250 N/mm²: 3.8 mm
  • Максимална дебелина на листа стомана 400 N/mm²: 3.5 mm
  • Максимална дебелина на листа стомана 600 N/mm²: 2.8 mm
  • Максимална дебелина на листа стомана 800 N/mm²: 2.0 mm
  • Най-малък радиус: 57 mm
  • Настройки на скоростта: 4
  • Ширина на рязане: 6.35 mm
  • Тегло: 3.5 кг
Окомплектовка:
1 х Куфар
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1.0 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен челник за каска Milwaukee L4BOLTHL-301 USB - 600 LUMENS, IP54
-17%