Акумулаторен лентов шлайф Milwaukee M12 FBFL10-402B, 12 V, 330 мм, 4 Ah
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Капацитет на батерията: 4.0 Ah
  • Дължина на лентата: 330 мм
  • Ширина на лентата: 10 мм
  • Тегло: 1,2 кг
Лентов шлайф Milwaukee M12 FBFL10-402B
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Дължина на лентата: 330 мм
  • Ширина на лентата: 10 мм
  • Тегло: 1,2 кг
Окомплектовка:
  • 2 х Ленти
  • 2 х Акумулаторна батерия Milwaukee M12 B4
  • 1 х Зарядно устройство Milwaukee C12 C
  • 1 х Чанта за инструменти
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Напрежение
Капацитет батерия (Ah)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-11%
ВИСЯЩ LED ФЕНЕР MILWAUKEE M12LL-0
Акумулаторен ударен гайковерт Sealey CP20VXIWKIT, 20V, 1450Nm, 1/2"
-11%