Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18ONEFHIWF34-503X, 18 V, 1627 Nm, 3/4″
Код: M18ONEFHIWF34-503X
970.94  / 1,898.99 лв.
Номер в магазина: 274881
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: 5 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Въртящ момент: 1627 Nm
  • Пиков въртящ момент: 2034 Nm
  • Брой степени: 4
  • Захват: ¾“
  • Тегло: 3.5 кг
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 ONEFHIWF34-503X
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: 5 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Въртящ момент: 1627 Nm
  • Пиков въртящ момент: 2034 Nm
  • Брой степени: 4
  • Захват: ¾“
  • Тегло: 3.5 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-40%
Безчеткова бормашина – винтоверт Milwaukee M12 FDD-402...
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18ONEFHIWF1D-0C, 1", 2711Nm
-22%
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18ONEFHIWF1D-0C, 1″,...
Комплект акумулаторни машини Sealey CP108VCOMBO7, 10.8V
-31%