Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FMTIW2F38-0X, 18V, 813 Nm
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид батерия: Li-Ion
  • Максимален въртящ момент при затягане: 745 Nm
  • Максимален въртящ момент при разхлабване: 813 Nm
  • Обороти на празен ход, I скорост: 0 – 1200 об/мин
  • Обороти на празен ход, II скорост: 0 – 1950 об/мин
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 2575 об/мин
  • Обороти на празен ход, IV скорост: 0 – 1325 об/мин
  • Честота на ударите, I скорост: 0 – 900 уд/мин
  • Честота на ударите, II скорост: 0 – 2100 уд/мин
  • Честота на ударите, III скорост: 0 – 3100 уд/мин
  • Степени на въртящия момент, единичен 475 / 610 / 745 / 47 Nm
  • Захват: 3/8 „
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FMTIW2F38-0X
Описание:
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FMTIW2F38-0X представя водеща в индустрията производителност с внушителен въртящ момент от 813 Nm при разбиване на гайката и 813 Nm при затягане. Въпреки тази висока производителност, уредът разполага с изключително компактен дизайн, с обща дължина само 152 мм, перфектен за работа в тесни пространства. 4-режимен DRIVE CONTROL дава възможност за четири различни настройки на скоростта и въртящия момент, което увеличава гъвкавостта на приложенията. Контролът за отстраняване на болта осигурява пълен въртящ момент, последван от намаляване на оборотите след разхлабване на болта, предотвратявайки падане на крепежния елемент. Освен това, контролът на автоматичното изключване прилага не повече от 47 Nm въртящ момент при ръчно затягане, предотвратявайки прекалено затягане. Снабден с Tri-LED осветление, осигуряващо висока разделителна способност, като подобрява видимостта на работното пространство. Разполага с ⅜″ квадратен фрикционен пръстен, реверсивна кука за колан и гъвкава батерийна система, съвместима с всички MILWAUKEE® M18™ батерии. DNK-то на платформата FUEL™ предефинира безжичните технологии с безчетковия мотор POWERSTATE™ на MILWAUKEE®, батерия REDLITHIUM™ и електронен интелект REDLINK PLUS™, гарантиращи изключителна мощност, продължителност на работата и издръжливост.
Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид батерия: Li-Ion
  • Степени на скорост: 4
  • Захват: 3/8 „
  • Регулиране на оборотите: Да
  • Вградено осветление: LED
  • Тегло: 2.3 кг
Комплектът включва:
  • 1 х Пластмасов куфар за съхранение и пренасяне HD Box
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ударен гайковерт Makita DTW701Z, 18V, 700Nm
-33%
Акумулаторен ударен безчетков гайковерт Makita DTW701Z, 18V,...
-32%