Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FMTIW2F12-0, 18V, 881 Nm
Код: 4933498057
Номер в магазина: 234478
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Максимален въртящ момент при затягане: 745 Nm;
  • Максимален въртящ момент при разхлабване: 881 Nm;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/2″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 FMTIW2F12-0
Описание:
Акумулаторен гайковерт MilwaukeeM18 FMTIW2F12-0 е с безчетков двигател и REDLITHIUM™ батерия с интелигентна система REDLINK PLUS™, осигуряващи изключителна мощност, повече време за работа и издръжливост. Захватът 1/2″ позволява работа с болтове и гайки М22. Максималният въртящ момент e 881 Nm, а скоростта и честотата на ударите могат да се задават в 4 степени. Гайковертът е с компактен дизайн с обща дължина от само 152 мм е идеален за приложения в тесни пространства. Дръжката е ергономична, с противоплъзгащо покритие. Разполага със система DRIVE CONTROL, която позволява на потребителя да превключи към една от четирите различни настройки за скорост и въртящ момент, което гарантира максимална гъвкавост на използване. Автоматичното изключване предотвратява използването на въртящ момент по-голям от 47 Nm за ръчно затягане, за да се предотврати прекомерно затягане. Вграденото LED осветление е с висока разделителна способност за увеличаване на видимостта на работното място. Гъвкавата система за захранване позволява работата с всички батерии от серията Milwaukee M18 ™.
Доставя се без батерия и зарядно устройство, в картонена кутия.
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/2″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 1200 min – 1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1950 min – 1;
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 2575 min – 1;
  • Обороти на празен ход, IV скорост: 0 – 1325 min – 1;
  • Удари в минута, I скорост: 0 – 900 min-1;
  • Удари в минута, II скорост: 0 – 2100 min-1;
  • Удари в минута, III скорост:  0 – 3100 min-1;
  • Вградено осветление: LED;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 2.3 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.3 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Макс. въртящ момент (Nm)
Максимални обороти
Регулиране на обороти
Функции
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна тресчотка Sealey CP108VCRWBO, 10.8 V, 45Nm, 3/8"
-31%