Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FIW2F12-502X, 339Nm, 1/2″
Код: 4933478444
Номер в магазина: 254203
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Максимален въртящ момент: 339 Nm;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/2″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 900 min-1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1650 min-1;
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 2400 min – 1;
  • Обороти на празен ход, IV скорост: 0 – 1200 min – 1;
  • Удари в минута, I скорост: 0 – 1000 min-1;
  • Удари в минута, II скорост: 0 – 2400 min-1;
  • Удари в минута, III скорост:  0 – 3400 min-1;
  • Вградено осветление: LED;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 1.8 кг.
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 FIW2F12-502X
Описание:
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FIW2F12-502X е с висок коефициент на ефективност при натоварване, с максимален въртящ момент 339 Nm. Изключително компактният дизайн с обща дължина от само 124 мм гарантира достъп до тесни пространства. Системата DRIVE CONTROL с 4 режима позволява на потребителя да превключи към една от четирите различни настройки за скорост и въртящ момент, което гарантира максимална гъвкавост на използване. Вграденото осветление е с висока разделителна способност за увеличаване на видимостта на работното място. Той съчетава три ексклузивни технологии на Milwaukee – безкарбоновият двигател POWERSTATE™, батерията REDLITHIUM™ и интелигентния хардуер и софтуер REDLINK PLUS™ – които осигуряват отлична производителност и време за работа. Гъвкава система за захранване: работи с всички батерии Milwaukee M18 ™
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/2″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Вградено осветление: LED;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 1.8 кг.
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторни батерии 5 Ah
  • 1 х Зарядно устройство Milwaukee M12-18FC
  • 1 х Куфар
Допълнителни функции
Функции
Максимални обороти
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт DeWalt DCF809D2T, 18V, 190Nm
-17%
Акумулаторен-Безчетков Винтоверт DeWalt DCF622N
-13%