Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FHIWF12-0, 18V, 1898Nm, ВТОРА УПОТРЕБА ПРОДАДЕН
Код: M18FHIWF12-0
306.26  / 598.99 лв.
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Максимален въртящ момент: 1017 Nm;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Механични скорости: 4 ;
  • Обороти на празен ход: 0-550/0-1400/0-1750/ 0-1750 min-1
  • Въртящ момент: 130/400/1356/1356 Nm
  • Въртящ пиков момент: 1898 Nm
  • Удари в минута: 0-950/0-1700/0-2100/0-2100 ipm
  • Захват: 1/2;
  • Тегло: 3.2 кг.
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FHIWF12-0
Описание:
Акумулаторен безчетков ударен гайковерт MILWAUKEE M18FHIWP12-0 има захранващо напрежение 18 V и максимален въртящ момент 1017 Nm. Поддържа Drive control функция за използване на 4 различни скорости и въртящи моменти за максимална гъвкавост при различните приложения. Машината разполага с мощен безчетков POWERSTATЕ мотор. Поддържа фунцията Redlink plus, предотвратяваща претоварване и даваща допълнителна мощност при големи натоварвания. Притежава вградено LED осветление и кука за окачване на колан. Долната част на батерията е гумирана.
Доставя се без батерии и зарядно устройство.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Механични скорости: 4 ;
  • Въртящ пиков момент: 1898 Nm
  • Захват: 1/2;
  • Тегло: 3.2 кг.
Допълнителни функции
Капацитет батерия (Ah)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-502X,158 Nm, Безчетков
-28%
Акумулаторна орбитална полирмашина Milwaukee M18FROS125-502X, 125 мм, 4933498254
-8%