Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FHIW2P12-0X, 18V, 1491Nm, 1/2″, 4933492785
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion
  • Максимален въртящ момент при затягане: 1491 Nm
  • Максимален въртящ момент при развиване: 2034 Nm
  • Механични скорости:
  • Обороти на празен ход: 0-700/ 0-1300/ 0-2000/ 0-2000 min-1
  • Удари в минута: 0-1300/ 0-2200/ 0-2400/ 0-2400 ipm
  • Захват: 1/2
  • Тегло  с батерия M18 B5: 3.4 кг
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 FHIW2P12-0X
Описание:
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FHIW2P12-0X работи с 18 V батерия и разполага с ½″ квадратен захват, осигурявайки впечатляваща мощност от 1220 Nm при затягане и до 1491 Nm при развиване, което го прави идеален за тежки монтажни и демонтажни дейности. Максималният размер на болта, с който може да работи, е M36. Инструментът достига скорост на празен ход от 0 до 2000 об./мин и честота на ударите до 2700 уд./мин, благодарение на здравата си метална скоростна кутия. Вградената система DRIVE CONTROL позволява избор между четири режима на работа, които регулират скоростта и въртящия момент според нуждите на задачата. Осветлението с три LED диода осигурява отлична видимост в работната зона. Гайковертът е част от платформата MILWAUKEE M18, което гарантира съвместимост с всички батерии от същата серия, осигурявайки гъвкавост, мобилност и ефективност в ежедневната работа.
Доставя се без батерии и зарядно устройство.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Въртящ момент: 1220 Nm
  • Максимален диаметър на болта: M36
  • Захват: ½″ квадрат
  • Тегло: 3.4 kg
Окомплектовка:
1 х Куфар
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.4 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Челник Milwaukee HL2-LED, 3хААА, 4933471286
-7%