Акумулаторен гайковерт Milwaukee M12FCIWF12G3-502X, 12 V, 745 Nm, 4933493455
Код: 4933493455
Номер в магазина: 270274
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости: 4
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 930 min⁻¹
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 2100 min⁻¹
  • Обороти на празен ход III-та скорост: 0 – 3000 min⁻¹
  • Обороти на празен ход IV-та скорост: 0 – 1300 min⁻¹
  • Удари на празен ход I-ва скорост: 0 – 1500 min⁻¹
  • Удари на празен ход II-ра скорост: 0 – 3000 min⁻¹
  • Удари на празен ход III-та скорост: 0 – 3300 min⁻¹
  • Удари на празен ход IV-та скорост: – min⁻¹
  • Размер на захвата: 1/2″ квадрат
  • Стандартни болтове: M16
  • Максимален въртящ момент: 542 / 745 Nm (затягане / разхлабване)
  • Осветление: LED
  • Шум: 105 dB
  • Тегло: 1.5 kg (с батерия M12 HB5)
Ударен гайковерт Milwaukee 4933493455
Описание:
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M12FCIWF12G3-502X е изключително компактен и мощен инструмент, осигуряващ до 542 Nm въртящ момент при затягане и до 745 Nm при развиване. Благодарение на безчетковия мотор POWERSTATE, той не изисква поддръжка и предлага дълъг експлоатационен живот. С дължина от едва 122 мм и тегло само 1 кг (без батерия), е идеален за работа в ограничени пространства. Скорост до 3000 об./мин гарантира бързо изпълнение на задачите, а 4-режимният DRIVE CONTROL позволява избор на подходяща настройка за всяко приложение. Вграденото тристепенно LED осветление подобрява видимостта на работната зона. Интелигентната електроника REDLINK PLUS предпазва машината от претоварване, а батериите REDLITHIUM осигуряват по-дълъг живот и повече мощност. Съвместим с всички M12 батерии на Milwaukee, този гайковерт е част от FUEL платформата – съчетание от върхова производителност, надеждност и ефективност.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости: 4
  • Стандартни болтове: M16
  • Осветление: LED
  • Шум: 105 dB
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия – Li-Ion, 12V, 5.0Ah  (M12 B5)
  • 1 х Зарядно устройство  (C12 C)
  • 1 х Куфар за пренасяне HD Box
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-22%
Безчетков Винтоверт Milwaukee M18 CBLDD-202C , 60Nm 2-скорос...
Акумулаторен безчетков винтоверт MAKITA, DDF482RFE, 18V, 62Nm
-20%