Акумулаторен гайковерт Milwaukee M12 FCIWP12G3-0, 12 V, 745 Nm, 4933493457
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости: 4
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 930 min⁻¹
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 2100 min⁻¹
  • Обороти на празен ход III-та скорост: 0 – 3000 min⁻¹
  • Обороти на празен ход IV-та скорост: 0 – 1300 min⁻¹
  • Удари на празен ход I-ва скорост: 0 – 1500 min⁻¹
  • Удари на празен ход II-ра скорост: 0 – 3000 min⁻¹
  • Удари на празен ход III-та скорост: 0 – 3300 min⁻¹
  • Удари на празен ход IV-та скорост: – min⁻¹
  • Размер на захвата: 1/2″ квадрат
  • Стандартни болтове: M16
  • Степени на въртящия момент (затягане): 20 / 542 / 406 / 271 Nm
  • Максимален въртящ момент: 542 / 745 Nm (затягане / разхлабване)
  • Осветление: LED
  • Шум: 105 dB
  • Тегло: 1.5 kg (с батерия M12 HB5)
Ударен гайковерт Milwaukee 4933493457
Описание:
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M12 FCIWP12G3-0 е изключително компактен и мощен инструмент, осигуряващ до 542 Nm въртящ момент при затягане и до 745 Nm при развиване. Благодарение на безчетковия мотор POWERSTATE, той не изисква поддръжка и предлага дълъг експлоатационен живот. С дължина от едва 122 мм и тегло само 1 кг (без батерия), е идеален за работа в ограничени пространства. Скорост до 3000 об./мин гарантира бързо изпълнение на задачите, а 4-режимният DRIVE CONTROL позволява избор на подходяща настройка за всяко приложение. Вграденото тристепенно LED осветление подобрява видимостта на работната зона. Интелигентната електроника REDLINK PLUS предпазва машината от претоварване, а батериите REDLITHIUM осигуряват по-дълъг живот и повече мощност. Съвместим с всички M12 батерии на Milwaukee, този гайковерт е част от FUEL платформата – съчетание от върхова производителност, надеждност и ефективност.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости: 4
  • Стандартни болтове: M16
  • Осветление: LED
  • Шум: 105 dB
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.