Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18ONEFHIWF1DS-0C, 1″, 2711Nm
Код: 4933472071
Номер в магазина: 224077
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Капацитет на батерията: 12.0 Ah;
  • Удари в минута: 750/ 930/ 1200/ 1440 ipm;+
  • Макс. диаметър на болта: M42;
  • Макс. сила на затягане: 2576 Nm;
  • Макс. въртящ момент: 1180/ 1254/ 1966/ 2576 Nm;
  • Обороти на празен ход: 600/ 700/ 900/ 1200 rpm;
  • Въртящ момент на развиване: 2711 Nm;
  • Standard equipment: Странична дръжка;
  • Захват: 1″ квадрат;
  • Ниво на шума: 113 dB;
  • Тегло: 11 кг.
Мощният акумулаторен ударен гайковерт M18 FUEL™ с фиксиращ пръстен осигурява до 2576 Nm въртящ момент на затягане и замества инструментите с кабел, бензин и въздух под налягане. 1″ акумулаторният ударен гайковерт осигурява до 2711 Nm въртящ момент на разхлабване и позволява да се разхлабят винтове до M42. Има 4 режимен DRIVE CONTROL, който дава възможност на потребителя да сменя 4 различни скорости и въртящи моменти за максимално разнообразие на приложения. Вграденият сензор за отчитане на ударите подобрява последователната повторяемост на избраната настройка на въртящия момент. ONE-KEY™ технологията позволява да се следи работата с машината, да се получава информация при нужда от ремонт, и синхронизация на информацията с cloud, приложение за проследяване и защита предлага лесно управление за локация и защита от кражба. Tri-LEDs доставя ярко осветяване за подобряване на видимостта на работното място. Следващо поколение POWERSTATE™ безчетков мотор, REDLINK PLUS™ електроника и REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ 12.0 Ah батерия доставя превъзходна производителност, издръжливост и време на работа при тежки приложения на работа. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M18™.
Доставя се без батерии и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Захват: 1″ квадрат;
  • Ниво на шума: 113 dB;
  • Тегло: 11 кг.
Комплектът включва:
  • Машина: Milwaukee M18 ONEFHIWF1DS-0C;
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ударен гайковерт Sealey CP400LIHV, 18V, 550Nm, 1/2"
-26%
Акумулаторен ударен гайковерт Sealey CP400LIHV, 18V, 550Nm,...
Саблен трион DeWALT DCS382N акумулаторен, 18 V, 28.6 мм
-41%