Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FHIWF12-0X, 18V, 1898Nm, Безчетков
Купи сtbi bank logo
  • Drive control функция;
  • Безчетков POWERSTATЕ мотор;
  • Фунцията Redlink plus;
  • Вградено LED осветление;
  • Кука за окачване на колан.
Акумулаторен безчетков ударен гайковерт MILWAUKEE M18FHIWP12-0X има захранващо напрежение 18 V и максимален въртящ момент 1017 Nm. Поддържа Drive control функция за използване на 4 различни скорости и въртящи моменти за максимална гъвкавост при различните приложения. Машината разполага с мощен безчетков POWERSTATЕ мотор. Поддържа фунцията Redlink plus, предотвратяваща претоварване и даваща допълнителна мощност при големи натоварвания. Притежава вградено LED осветление и кука за окачване на колан. Долната част на батерията е гумирана.
Доставя се без батерии и зарядно устройство.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Максимален въртящ момент: 1017 Nm;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Механични скорости: 4 ;
  • Обороти на празен ход: 0-550/0-1400/0-1750/ 0-1750 min-1
  • Въртящ момент: 130/400/1356/1356 Nm
  • Въртящ пиков момент: 1898 Nm
  • Удари в минута: 0-950/0-1700/0-2100/0-2100 ipm
  • Захват: 1/2;
  • Тегло: 3.2 кг.
Комплектът включва:
  • Машина: Milwaukee M18 FHIWF12-0X;
  • Куфар за съхранение и пренасяне: 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.2 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Максимални обороти
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Челник Milwaukee HL2-LED, 3хААА, 4933471286
-7%
Безчетков винтоверт за гипсокартон DeWalt DCF620D2K с пълнител 18V
-17%
Безчетков винтоверт за гипсокартон DeWalt DCF620D2K с пълнит...
Акумулаторен циркулярен трион Sealey CP108VCSBO, 10.8 V, 85 мм
-26%