Акумулаторен фенер Milwaukee M18ALIS-0, 4933498148, 18 V, 85-1000 lm
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение от външни източници: 18 V (батерия), 5V (USB-A), 5–12 V (USB-C)
  • Номинална мощност: 7 W
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Продължителност на работа: 110, 42, 22, 12 h (M18 B5, 5.0Ah)
  • Светлинен поток: 85, 250, 500, 1000 lm
  • Източник на светлина: LED
  • Работен ъгъл: 180°
  • Светлина: 4000 K (неутрално бяла)
  • Клас на защита: IP20
  • Тегло: 1.2 kg
Акумулаторен прожектор Milwaukee M18 ALIS-0
Описание:
Акумулаторен фенер Milwaukee M18ALIS-0 предоставя мощно и ефективно осветление благодарение на технологията TRUEVIEW с висока разделителна способност и сила на светлинния поток до 1000 лумена. Компактният му дизайн го прави най-малкия модел в платформата M18, като същевременно предлага изключително дълго време на работа – до 110 часа с батерия M18 5.0 Ah. Светлинната глава може да се върти на 300° хоризонтално и 180° вертикално, осигурявайки гъвкаво насочване на светлината според нуждите. Устройството разполага с вградена кука за лесно закрепване към греди и предлага удобни възможности за зареждане на мобилни устройства чрез USB-A (12 W) и USB-C (27 W) портове. Съвместим е с всички батерии от серията MILWAUKEE M18, което гарантира пълна гъвкавост и удобство при работа.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Номинална мощност: 7 W
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Източник на светлина: LED
  • Работен ъгъл: 180°
  • Клас на защита: IP20
  • Тегло: 1.2 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Марка
Напрежение
tip-baterii
Отзиви
Все още няма отзиви.