Акумулаторен ексцентършлайф Milwaukee M18BOS125-0 / M18 COMPACT 125MM RANDOM ORBITAL SANDER
Код: 4933464228
Номер в магазина: 210385
Купи сtbi bank logo
  • Тип батерия: Li-ion
  • Напрежение: 18V
Производител: Milwaukee
Moдел: M18 BOS125-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайт
Доставя се само тяло – БЕЗ батерии или зарядно!
Кутия за изсмукване на прах с вътрешен филтър запазва праха, който се съдържа и управлява.
Универсална шлифовъчна подложка за кука и контур позволява лесна смяна на шлифовъчните дискове.
Доставеният вакуум адаптер пасва директно на всички прахоуловители Milwaukee®.  Лек – 1.6 кг.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M18 ™.
Тип батерия: Li-ion
Напрежение: 18V
Орбитално разстояние за пътуване: 2,4 мм
Диаметър на подложката: 125 мм
Тип подложка: кука и контур
Ниво на звукова мощност: 88,2 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 77,2 dB (A)
Настройки с променлива скорост: Да
Вибрация (шлифоване): 2,29 m / s²
Вибрационна несигурност (шлифоване): 1,5 m / s²
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна водоструйка Dewalt DCMPW1600N, 18+18 V
-38%