Акумулаторен безчетков саблен трион Milwaukee M12CHZ-602X / 4933451511
Купи сtbi bank logo
  • Доставено зарядно: 90 мин
  • Без скорост на натоварване на натоварването: 0 – 3000 spm
  • Напрежение: 12 V
Производител: Milwaukee
Moдел: M12 CHZ-602X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 2x 6.0Ah литиево-йонни батерии, зарядно устройство и куфар.
Описание:
Патентована от Milwaukee® FIXTEC скоба за бърза и лесна смяна на ножовете без ключове.
Техническа характеристика:
Доставено зарядно: 90 мин
Напрежение: 12 V
Ниво на звукова мощност: 93,9 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 82,9 dB (A)
Дължина на хода: 15,9 мм
Вибрация (рязане): 5,7 m / s²
Вибрационна несигурност (рязане): 1,5 m / s²
Вибрация (рязане на дървена греда): 6,52 m / s²
Тегло (с батерия): 1,6 кг
Капацитет на батерията: 6.0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Брой на доставените батерии: 2
Свързани продукти
Акумулаторен динамометричен гаечен ключ Milwaukee M12 ONEFTR38-201C, 12 V, 135,6Nm
-38%