Акумулаторен безчетков прободен трион Milwaukee M18FBJS-502X, зеге
Код: 4933464800
Номер в магазина: 210546
Купи сtbi bank logo
  • Безчетков POWERSTATE™ мотор за бързо рязане и дълъг живот на инструмента.
  • Максимална скорост от 3500 cp / min
  • 5-степенно действие на махалото
  • Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™.
  • Вградена LED светлина за осветяване на работното пространство.
Акумулаторен прободен трион Milwaukee® M18FBJS-502X, който е с вграден безчетков двигател POWERSTATE™ за бързо рязане, дълъг живот на инструмента и до 32 м в 19 мм OSB (на 5.0 Ah пакет).
Системата REDLINK PLUS™ осигурява цифрова защита от прегряване на инструмента и батерията.
Доставя се с 2 x 5.0 Ah литиево-йонни батерии, бързо зарядно устройство и куфар.
Гаранция: 3 години
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee
  • Moдел: M18FBJS-502X
  • Батерия: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 5,0 Ah
  • Рязане под ъгъл: 45°
  • Включен комплект: 2 батерии M18 B5, зарядно устройство M12-18 FC, HD кутия
  • Kапацитет на рязане на алуминий: 19 mm
  • Kапацитет на рязане на стомана: 10 mm
  • Kапацитет на рязане на дърво: 100 mm
  • Обороти на празен ход: 800 – 3 500 spm
  • Брой на доставените батерии: 2 бр
  • Действие на махалото: Да
  • Настройки на махалото: 4
  • Дължина на хода: 25 мм
  • Осветление: LED
  • Напрежение: 18 V
  • Тегло (с батерия): 2.8 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна комбинирана въздуходувка Makita DUB187Z 18V
-32%
Комплект адаптери за пистолет за грес Sealey AK4482, 12 бр
-44%